Робоча група Каскадних Таблиць Стилів

Український переклад "Cascading Style Sheets CSS working group"

Цей документ є перекладом статті «Cascading Style Sheets CSS working group». Оригінальна версія документу знаходиться тільки на сайті W3C http://www.w3.org/Style/CSS/members.php3
Цей переклад НЕ є офіційним документом W3C.
Всі Авторські Права Належать W3C.
Цей документ може містить помилки перекладу та похибки.
Автор: Скрипець Євген І., розробник проекту Компании Украины. Всі переклади автора: en, ru, uk )
Локальна копія: http://www.indeep76.com/Style/CSS/members_uk.php

(Ця сторінка використовує каскадні таблиці стилів CSS)

Робоча група CSS [сторінка тільки для членів групи] відповідає за розвиток CSS.

Архівований поштовий лист www-style@w3.org відкрито для всіх. Ви можете підписатися (дивіться більше інформації). Це найкраще місце для спілкування, тому що всі члени групи отримають ваше повідомлення. Будь ласка, не використовуйте поштове листуваня для запитань “Як мені зробити...” Для таких питань використовуйте comp­.infosystems­.www­.authoring­.stylesheets (“ciwas”) або дивіться “Вивчаючи CSS.”

Поточна чернетка специфікацій CSS розташована та пояснюється на сторінці “поточна робота”. У березні 2008, група почала використовувати нотатки щоб тримати списки виданнь, заходів та список членів групи. Також дивіться статут (версія 2008-2010).

Члени групи

Наступне - повний список організацій членів W3C, які приймають участь у роботі групи CSS з одним або більше людей. (Дивіться “Як стати членом W3C” для отримання інформації щодо приєднання до W3C.)

CSS Valid
CSS!Valid HTML 4.0!

Bert Bos, CSS контакт
Created 22 Jan 2004. Last updated $Date: 2009/02/27 13:59:12 $ GMT